Bigm Alışveriş Merkezi

Mar 31, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

9 copy

Teknik İnşaat ve İnşaat Malzemeleri San.Tic.Ltd.Sti (Big M) , 1 Mayıs 2004 yılında Çerkezköy / TEKİRDAĞ’da kuruldu. Kapaklı’da 1650 m2 ve Çerkezköyde 400 m2 olmak üzere 2 perakende mağazası bulunmaktadır.Ayrıca bölgede bulunan fabrika ve küçük ölçekli satış noktalarına toptan satış hizmeti vermektedir.

“Kurumsal Satış” amacımız ise kurumların satın almada ki yetkili satıcı , bayi ve ara dağıtıcı gibi zaman ve para kaybettiren ara katmanları azaltmak ve Big M in tüm ürün portföyünü kurumlara aktarması ile ortak amaçlara uygun çalışmalar oluşturup en düşük satın alma maliyetini sağlamaktır.

Big M, Kurumsal Satış ile lokal bünyede yer alan tüm küçük ve orta ölçekli işletmelerin, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çok özel fırsatlar ve imkanlar sunmaktadır.

Big M “MİSYON“ Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını herkesin sahip olabileceği en iyi fiyat ve hizmetle sağlamaktır.Ayrıca sektörde örnek gösterilen güçlü bir bölgesel zincir olmaktır.Amacımız her bütçeye seslenebilecek geniş bir ürün yelpazesi oluşturmak,kalite ve hijyenden tavizsiz;güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi sürekli kılmaktır.

Big M “VİZYON“ Müşterilerimizin değişen yaşam şekilleri ve gereksinimlerine uyum sağlayan hizmet ve uygulamalar geliştirerek en yüksek katma değeriyaratmak,ek hizmetlerle Hipermarket ve Süpermarket alışverişini gerçek bir zevk haline dönüştürmek ve müşterilerimiz için rahat,cazip ve sıcak bir alışveriş ortamı sunmaktır.Rekabette önde olmak için çok çalışmak;özgün,aktif ve hızlı hareket etmek,tüm uygulamalarda ilk olmak,rakiplerin tüm ataklarına da,hemen cevap vermek ve BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDE EN İYİ MARKA OLMAKTIR.

Big M‘ in Kurumlara yönelik sunduğu avantajlar:

1. Özel Fiyat Uygulaması
2. Depo Teslim
3. Alternatifli Ürün Seçeneği
4. Ödeme Kolaylığı
5. Güvenilir Tedarikçi
6. Satış Sonrası Geri-Bildirim
7. Kalitenin ucuza alınmasının getirdiği rekabet avantajı

 

but_kurumsal
2 Bigm Alışveriş Merkezi