"Corner Residence" kaydındaki makaleler görüntüleniyor

Big İndirim

Mar 31, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

Malkoçoğlu Caddesi no :17 Çerkezköy/Tekirdağ

Tel: (0282) 726 93 15

Büyük Mağaza

Mar 31, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

Atatürk Caddesi No:45 Çerkezköy/Tekirdağ

Tel: (0282) 726 81 50

İstikbal

Mar 31, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

Atatürk Caddesi No:98 Çerkezköy/Tekirdağ

Tel: (0282) 726 95 65

3 2

1

Bigm Alışveriş Merkezi

Mar 31, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

9 copy

Teknik İnşaat ve İnşaat Malzemeleri San.Tic.Ltd.Sti (Big M) , 1 Mayıs 2004 yılında Çerkezköy / TEKİRDAĞ’da kuruldu. Kapaklı’da 1650 m2 ve Çerkezköyde 400 m2 olmak üzere 2 perakende mağazası bulunmaktadır.Ayrıca bölgede bulunan fabrika ve küçük ölçekli satış noktalarına toptan satış hizmeti vermektedir.

“Kurumsal Satış” amacımız ise kurumların satın almada ki yetkili satıcı , bayi ve ara dağıtıcı gibi zaman ve para kaybettiren ara katmanları azaltmak ve Big M in tüm ürün portföyünü kurumlara aktarması ile ortak amaçlara uygun çalışmalar oluşturup en düşük satın alma maliyetini sağlamaktır.

Big M, Kurumsal Satış ile lokal bünyede yer alan tüm küçük ve orta ölçekli işletmelerin, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çok özel fırsatlar ve imkanlar sunmaktadır.

Big M “MİSYON“ Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını herkesin sahip olabileceği en iyi fiyat ve hizmetle sağlamaktır.Ayrıca sektörde örnek gösterilen güçlü bir bölgesel zincir olmaktır.Amacımız her bütçeye seslenebilecek geniş bir ürün yelpazesi oluşturmak,kalite ve hijyenden tavizsiz;güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi sürekli kılmaktır.

Big M “VİZYON“ Müşterilerimizin değişen yaşam şekilleri ve gereksinimlerine uyum sağlayan hizmet ve uygulamalar geliştirerek en yüksek katma değeriyaratmak,ek hizmetlerle Hipermarket ve Süpermarket alışverişini gerçek bir zevk haline dönüştürmek ve müşterilerimiz için rahat,cazip ve sıcak bir alışveriş ortamı sunmaktır.Rekabette önde olmak için çok çalışmak;özgün,aktif ve hızlı hareket etmek,tüm uygulamalarda ilk olmak,rakiplerin tüm ataklarına da,hemen cevap vermek ve BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDE EN İYİ MARKA OLMAKTIR.

Big M‘ in Kurumlara yönelik sunduğu avantajlar:

1. Özel Fiyat Uygulaması
2. Depo Teslim
3. Alternatifli Ürün Seçeneği
4. Ödeme Kolaylığı
5. Güvenilir Tedarikçi
6. Satış Sonrası Geri-Bildirim
7. Kalitenin ucuza alınmasının getirdiği rekabet avantajı

 

but_kurumsal
2 Bigm Alışveriş Merkezi

CORNER RESIDENCE

Oca 29, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorumlar Kapalı

CORNER RESIDENCE;

Corner Residence gelişmekte olan Çerkezköy ‘ ün dört bir yanına bağlanan konumuyla özellikle iş hayatının tam kalbinde yer almaktadır . İş hayatını ve ev yaşamını aynı yerde sürdürmek isteyenlere , otel konforunda hizmet sunmayı planlayan Corner Resıdence ‘ de ev – ofis sahiplerine ücretsiz hizmet verecek fitness salonu , sauna , buhar odası , ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor . ayrıca rezervasyon ile kullanımı mümkün olan toplantı salonları ve internet, faks, fotokopi gibi hizmetlerin sunulduğu bir adet bysiness center da yer alıyor. Dilerseniz kuaför, spa, terzi, kuru temizleme, çiçekçi, sinema, bebek odası ve bakım gibi ekstra düşünülmüş hizmetlerde verilmektedir.

CORNER RESIDENCE DAİRELER

Oca 28, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

Sanayi Bölgesine yakın lokasyonuyla dikkat çeken projede , 65 metrekarelik 1 + 1 daireler, 144 metrekarelik 1 + 1 özel kat teraslı daireler, 76 metrekarelik 2 + 1 daireler, 163 metrekarelik 3 + 1 özel kat teraslı daireler,  32,5 metrekarelik 1 + 0 studio daireler ve ofis seçenekleri bulunuyor. Amacımız kendinize günümüzün yoğun iş akışında biraz daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlayabilmek. Evinizin ihtiyaçlarını sizin adınıza düşünüp, ev işlerinizin ucundan tutabilmek ve isteyipte bir türlü vakit ayıramadığınız tüm sosyal etkinlikleri en yakınınıza getirebilmek…

 

 

1+0

 

 

1+1 teraslı

 

 

1+1

 

 

2+1

 

 

3+1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

CORNER RESİDENCE

Oca 27, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorum Yapılmadı

Girişinde 500 metrekarelik bir lobi ve resepsiyon da yer alan residence’de; kuaför, odalara kahvaltı, çocuk bakım, acil servis ve sağlık odası gibi hizmetlerde yer alıyor. 2000 metrekare üzerine kurulu restaurant ve kokteyl alanı ile 1 adet 1.sınıf restaurant, 1 adet alakart restaurant ve en seçkin davetleriniz için size ayrılmış özel mekanlarda konuklarınıza unutamayacakları bir ambians sunuyoruz. Tüm katlarda düzenlenen kat terasları ile kahvenizi bölgenin en yüksek binasında yudumlama ayrıcalığını yaşayın.

 

Çerkezköy’de ikamet edenlerin ilk tercihi olacak Corner Residence’ın ilk 3 katını bölgemizde yine bir ilk olacak ve seçkin markaların yer alacağı 20.000 metrekarelik büyük bir alışveriş merkezi oluşturmaktadır.

Corner Genel.

Oca 27, 2014   //   Yazar: admin   //   Corner Residence  //  Yorumlar Kapalı

manset

CORNER RESIDENCE;

 

Corner Residence gelişmekte olan Çerkezköy ‘ ün dört bir yanına bağlanan konumuyla özellikle iş hayatının tam kalbinde yer almaktadır . İş hayatını ve ev yaşamını aynı yerde sürdürmek isteyenlere , otel konforunda hizmet sunmayı planlayan Corner Resıdence ’ de ev – ofis sahiplerine ücretsiz hizmet verecek fitness salonu , sauna , buhar odası , ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor . ayrıca rezervasyon ile kullanımı mümkün olan toplantı salonları ve internet, faks, fotokopi gibi hizmetlerin sunulduğu bir adet bysiness center da yer alıyor. Dilerseniz kuaför, spa, terzi, kuru temizleme, çiçekçi, sinema, bebek odası ve bakım gibi ekstra düşünülmüş hizmetlerde verilmektedir.

 

Corner Residence Kategorileri